Lõuna-Korea kaksikõdede näod muudeti tundmatuseni kauniks

Kaksikõdede näodIlukirurgiasse saab suhtuda nii hästi kui ka halvasti – kes seda pooldab ja kes mitte. Lõuna-Koreas muudeti ilukirurgia abiga ühtede kaksikõdede nägu täielikult, aga nii, et pärast operatsiooni saab neid uute kaunite nägudega ikka kaksikõdedeks pidada.

Ilulõikused ei šokeeri enam kedagi, aga sellegipoolest paneb kirurgi hea käekiri paljusid hämmastuma. Üks selliseid näiteid on Koreas plastilisel operatsioonil käinud kaksikõdede lugu, kus arstid muutsid noorte naiste nägu lausa tundmatuseni.

Kaks õde osalesid Lõuna-Korea televisioonisaates „Let’s Beauty”, kus naistele tehti nii ilualane korrigeerimine kui ka stiilimuutus. Kahe õe esialgne ja hiljem tehtud pilt erinevad justkui öö ja päev. Kui meile ei öeldaks, et tegemist on samade naisterahvastega, arvaksime tõenäoliselt vastupidist.

Operatsiooni käigus muudeti naiste näod ovaalsemaks, nina teravamaks, juustepiiri toodi laubal ettepoole ning ka silmad muudeti suuremaks. Kirurgide eesmärk oli ka pärast operatsiooni säilitada kaksikute sarnasus ning seega üritati kõike teha nii täpselt kui võimalik. Tulemus oli paljude jaoks jahmatav.

Lõuna-Koreas on ilukirurgia muutunud väga populaarseks. Ajakirja The Economist andmetel on iluoperatsioonide arv Lõuna-Koreas rahvaarvu kohta teistest riikidest märgatavalt kõrgem. Ligikaudu 20% 19-49 aasta vanustest naistest tunnistasid, et on kasutanud enda kehaosa(de) korrigeerimiseks arsti abi. Kuna see arv tõuseb jätkuvalt, peavad kirurgid enda hindu alla laskma ning üha rohkem inimesi saavad seda endale lubada. See omakorda on tekitanud ka olukorra, kus riigis on hakanud tööle palju libakirurge.

Vaata pilte kaksikõdedest siit, siit ja siit.

Allikad: www.malaysia-chronicle.com, www.audreymagazine.com, www.says.com

Foto: www.cdn0.lostateminor.com/wp-content/uploads/2013/11/korea-650×403.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply