Mees ärkas narkoosist ja sai Facebooki kaudu teada, et suri operatsioonilaual

Narkoosist ärkamineInglismaal juhtus lugu, kus mees sai sotsiaalvõrgustiku kaudu teada, et on pärast operatsiooni siitilmast parematele jahimaadele lahkunud. Nüüd uuritakse, kes häkkis sisse mehe kontosse ning postitas sõnumi, mis tekitas palju arusaamatust ja meelehärmi.

Inimesed üritavad ikka teineteise tuju tõstmiseks vahel nalja teha. Paraku ei suuda mõned inimesed tajuda piire, mis on lubatud ja mis mitte. Inglismaal sai üks haiglas viibinud mees niimoodi sotsiaalmeedia kaudu teada, et suri operatsioonilaual.

45-aastane Kentis elav Rod Smith toimetati Maidstone’i haiglasse, kus talle tehti tavaline kubemepiirkonna operatsioon. Kui mees palatis narkoosist ärkas, leidis ta, et tema Facebooki kontosse on sisse häkitud ning staatusele sisestatud „Kahjuks suri Rod täna pärastlõunal Maidstone’i haiglas toimunud operatsioonist tekkinud tüsistuste tagajärjel”.

See teadaanne pani loomulikult nii sõpru kui ka tuttavaid mehe pereliikmetele kaastundeavaldusi saatma. „See on haiglane, et keegi suutis sellist asja teha. Ma olin šokeeritud! Ma ei suuda seda siiani uskuda,” nentis Rod. „See pole naljakas, eriti veel sellises vanuses,” lisas mees.

Ka Rod Smithi ema oli „koerustüki” üle maruvihane. „Rodi parim sõber helistas mulle pisarsilmil ja oli endast väljas, et teda enam meie hulgas ei ole,” rääkis mehe ema. „Pidev helistamine ja küsimine oli viimane asi, mida sellisel hetkel tahtsin. Kui vaid saaksin teada, kes seda tegi, siis ei hoiaks ma enda käsi eemal. Sellised inimesed ei ole minu jaoks üldse elamist väärt!”

Praeguseks on postitus mehe Facebooki leheküljelt kustutatud ning tal soovitati kontakteeruda selle administratsiooniga, et selgeks teha, kes sellise jabura ettevõtmisega hakkama sai.

Allikad: TVNZThis Is KentOne News Page

Pilt: http://068ebaaabe34cf9e801f-e4d2eff5845546a462bb5b8841f6169a.r82.cf3.rackcdn.com/2975-Maidstone-Hospital-patient-declared-dead-by-sick-Facebook.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply