Omanik müüb enda restorani, et aidata ettekandjal tasuda ajukasvaja eemaldamise operatsiooni eest

Omanik müüb restoraniTexase restoraniomanik Michael De Beyer otsustas müüa enda pererestorani selle nimel, et aidata 19-aastasel neiul tasuda ajukasvaja eemaldamise operatsiooni eest.

Heategevus kogub tuure peamiselt jõuluajal, kui inimesed on tavapärasest veidi heldemad ning tahavad korda saata midagi head. Leidub ka selliseid inimesi, kes tööandjana otsustavad loobuda enda elutööst selle nimel, et päästa ühe enda töötaja elu.

USAs Texase osariigis Montgomery linnas asuva restorani Kaiserhof omanik ja juhataja Michael De Beyer otsustas enda töötajat aidata pärast seda, kui sai detsembrikuus teada, et üks tema ettekandjatest, 19-aastane Brittany Mathis kannatab ajukasvaja all. Kuna naisel pole tervisekindlustust ega ka piisavalt sääste, otsustasid arstid tema opereerimisest keelduda. Seepeale otsustas Michael De Beyer noore naise aitamiseks enda 17 aasta jooksul üles ehitatud restoraniäri maha müüa. Väidetavalt saaks De Beyer, kes on abielus ja kellel on kaks last, restorani eest ligi 2 miljonit USA dollarit.

Kohalikule ajalehele intervjuud andes ütles De Meyer: „Ma ei saa niisama istuda ja toimuvat pealt vaadata. Ma ei saa nii elada – ma poleks kunagi teenitud rahast õnnelik, teades et tema vajab seda enda elu päästmiseks. See on perekond, kes ka rasketel hetkedel on alati ise hakkama üritanud saada. Ma näen, et antud olukord käib neile üle jõu ja seetõttu tahangi neid tublisid inimesi aidata,” lisas restoraniomanik.

Brittany ema Barbara, kes töötab samas söögikohas, on igast annetusest ja igasugusest abist liigutatud. „Ma ei taha kaotada veel üht pereliiget. Minu abikaasa – Brittany isa – suri 2000. aastal samuti ajukasvajast tekkinud aneurüsmi tagajärjel,” sõnas Barabara.

19-aastasele Brittanyle tuli tema ülemuse käitumine suure üllatusena. „Ma poleks seda kunagi kellestki uskunud. See teeb mu südame väga soojaks, et on olemas selliseid inimesi, kelle jaoks on tähtis teise inimese aitamine,” sõnas noor teenindaja.

Allikad: Opposing Views,
 News.com.auKhou.com

Pilt: http://l.yimg.com/ao/news/2014/january/michael_de_beyer_embed.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply