Mees põletas naabri maja maha, et häirivatest herilastest lahti saada

Mees põletas naabri majaTõenäoliselt parim viis häirivatest putukatest lahti saada on kutsuda putukatõrje. Inglismaal otsustas üks mees selle asemel enda naabri maja häirivatest herilastest vabastada selle mahapõletamisega.

Tavaliselt tellivad inimesed putukatest vabanemiseks spetsiaalse teenuse, mis aitab häirivatest pesitsejatest lahti saada. Paraku ei suutnud Inglismaal üks mees enam enda naabri maja juures valitsevat olukorda, kus herilased olid katuse alla sepistanud suure pesa, taluda. Mida siis härra naabri suhtes ette otsustas võtta? Ta suundus naaberperekonna eemaloleku ajal majja ja üritas vanade tavade kohaselt herilased nii-öelda välja suitsutada. Kahjuks ei osanud naabrimees võtteid aga piisavalt hästi ning selle asemel, et putukad eemale peletada, süttis maja katus. Naaber helistas küll hädaabinumbrile ning kutsus abi, kuid tuletõrjujatel ei õnnestunud tulest suurt midagi päästa.

27-aastane Lyndsey Brealey koos enda kahe noore tütre, 7-aastase Ellie ja 11-aastase Nicole’iga, saabus just puhkuselt koju Sherwoodi Nottinghamshire’is, kui nad said šokeeriva üllatuse osaliseks, nähes enda majast alles vaid põlengujäänuseid. Nii laste- kui ka teised toad said kannatada nii, et sealt polnud midagi päästa.

„Meil oli väga meeldiv ja tore puhkus, kuid see muutus koju jõudes õudusunenäoks. Õnneks olime ise puhkusel ja meiega ei juhtunud midagi hullu,” mainis ema Lyndsey. Lapsed olid iseäranis õnnetud just koju jäänud hamstri hukkumise tõttu ning seetõttu, et kõik nende mänguasjad hävisid tulekahjus. Praegu elab perekond lähedalasuvate sugulaste pool seni, kuni kindlustus tegeleb põlengu tagamaade uurimisega.

Naabrimees endal süüd ei tunnista ning väidab, et tegemist oli õnnetusega. „Nende herilastega oli vaja midagi ette võtta ja ma tegin kõik õigesti. Olukord lihtsalt väljus juhuslikult kontrolli alt,” ütles ta. Perekond on mõelnud ka kohtusse minna, kuid enne oodatakse ära kindlustusfirma poolne hinnang olukorrale.

Allikad: www.blog.trutv.com, www.huffingtonpost.com, www.telegraph.co.uk , www.redalertlive.com

Foto: www.oncetwice.wordpress.com/category/hubris

Be the first to comment

Leave a Reply