Mees ronis naise üllatamiseks alasti pesumasinasse ning jäi sinna kinni

Pesumasinasse kinniAustraalias otsustas mees enda koju saabuvat kallimat üllatada sellega, et ronis ihualasti pesumasinasse. Paraku ei pääsenud mees sealt enam välja ning appi tuli kutsuda terve päästearmee.

Kuidas üllataksid sina enda koju saabuvat kallimat? Kas ostaksid kauni lillekimbu või šokolaadikarbi? Või teeksid midagi sellist, mida sinu kallim oodatagi ei oskaks? Viimast üritas ka üks austraallasest mees, kuid paraku mitte väga õnnestunult.

Austraalias Melbourne’i põhjaosas leidis aset kummaline juhtum, kui mees otsustas koju saabuvale elukaaslasele üllatuse valmistada ning peita end ei kuhugi mujale kui pealtlaetava pesumasina trumlisse. Tõenäoliselt tegi mees enda peas aga veidi vale hinnangu ning jäi pesumasinasse kinni.

Mehe päästmiseks saabusid kohale politseipatrull, päästemeeskond, tuletõrjujad, parameedikud ja isegi kohalike vabatahtlike brigaad. Mehe pesumasinast välja saamiseks määriti ta kokku oliiviõliga ning 20 minutiga oli mees vaba. Juhtunu tunnistajaks olnud seersant Tim Gleeson ütles: „Mees tahtis enda kallimat üllatada, kuid jäi pesumasinasse kinni.”

Sheppartoni politseiülem Michelle De Araugo sõnul oli mees pesumasinasse ronides väga põhjalikult kinni kiilunud ning kogu meeskond oli mehe tervise ja heaolu pärast väga mures. Olukorrale ei aidanud kaasa asjaolu, et mees oli roninud pesumasinasse ihualasti, mistõttu oli mehel Araugo sõnul pärast juhtunud väga ebamugav olla ning ta keeldus igasugusest suhtlusest meediaga.

Tegemist ei ole aga esimese selletaolise juhtumiga, sest vaid mõni päev hiljem saabus USAst uudis selle kohta, kuidas 11-aastane tüdruk sai hakkama samasuguse vembuga, veetes pesumasinasse kiilunult veidi enam kui poolteist tundi.

Allikad: www.news.sky.com, www.theage.com.au, www.heraldsun.com.au

Foto: www.iol.co.za/polopoly_fs/iol-mot-jan6-washing-machine-1.1628801!/image/3817976077.jpg_gen/derivatives/box_300/3817976077.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply