Miljardär kingib 65 miljonit dollarit mehele, kes tema tütrega abiellub

Miljardär kingib 65 miljonitHong Kongis elav miljardärist magnaat kingib mehele, kes tema tütrega abiellub, 65 miljonit dollarit. Olukorra muudab veidi raskeks asjaolu, et mehe tütar on lesbi.

Abiellumine on elu üks ilusamaid hetki, milleks tuleb põhjalikult valmistuda ning mis võib osutuda pingelisemaks kui koolieksamid. Abiellutakse ju reeglina armastusest ja üks kord ning abielu loob mehe ja naise vahele sügavama sideme. Mis siis, kui teile pakutaks abiellumise eest 65 miljonit dollarit? Kui niisama, siis miks mitte, aga kui sellega kaasnevad tingimused?

Hong Kongi kinnisvara- ja laevamagnaat Cecil Chao Sze-Tsung pakub mehele, kes tema tütrega abiellub, 65 miljonit dollarit. Ainus asi, mis muudab olukorra veidi keeruliseks, on asjaolu, et rikkuri tütar on lesbi ja tal on juba pikaaegne suhe enda partneriga. Miljardär ütleb: „Mul pole vahet, kas mees, kes minu tütrega abiellub, on rikas või vaene – peamine on see, et mees oleks hooliv ja armastav.”

Tütar ise on aga väidetavalt juba teada andnud enda abiellumisest pikaaegse naispartneri Sean Eaviga. Gigi Chao Sze-Tsungi isa ei taha sellisest asjast midagi kuulda ning peab seda meedia poolt tekitatud valeinformatsiooniks. Intervjuud andes kinnitas Gigi isa aga soovi leida enda tütrele väärikas mees, kellele ta saaks „vägiteo” eest kinkida 65 miljonit dollarit, aga lisaks ka võimaluse töötada juhtival kohal ühes enda juhitavatest ettevõtetest.

„Minu tütar Gigi on väga tore naine, nii enda välimuselt kui ka andekuselt. Ta on enda vanematele väga kuulekas, ta on helde ja aktiivne töötaja,” sõnas Cecil.

Tegelikkuses on tegemist küllaltki iroonilise looga, kus isa soovib, et tütar abielluks, kuid magnaat ise ei ole päevagi abielus olnud. Lisaks on Cecil meedias uhkustanud informatsiooniga, et on enda elu jooksul maganud ligi 10 000 naisega. Samas võib isa soov ehk isegi tõeks saada, sest nimelt on Hong Kongis samasooliste abielud keelatud. Gigi arvates on isapoolne ettevõtmine lõbus, kuid ta ei hooli potentsiaalsetest abikaasadest, sest tema on Seani näol juba õnne leidnud. Küll aga on talle isa üleskutse tõttu tulnud Facebooki arvukalt sõbrakutseid.

Allikad: www.news.com.au, www.telegraph.co.uk, www.independent.co.uk

Foto: www.resources1.news.com.au/images/2012/09/26/1226481/994301-gigi-chao.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply