Mudilane jalutas pärast ema mõrva ligikaudu kaks kilomeetrit, et abi saada

Mudilane pärast ema mõrvaUSAs Florida osariigis kõndis kolmeaastane tüdruk tiheda liiklusega tänaval ligikaudu kaks kilomeetrit, et minna enda vanaema juurde ja otsida abi pärast seda, kui isa väidetavalt tema ema tappis.

Seersant Kristin Thompson kohalikust politseijaoskonnast kirjeldas väikest tüdrukut kui kangelast. „See on kolmeaastase lapse jaoks väga suur vahemaa,” ütles Thompson. Tüdruk teadis teekonda vanaema majani, kuna oli emaga seda teed varem kõndinud.

36-aastane Johnny Lashawn Shipman võeti kahtlusalusena vahi alla 26-aastase Kristi Lynne Delaney mõrvas. Delaney esitas 2011. aastal Shipmani vastu nõuded alimentide maksmiseks ja isaduse tuvastamiseks. 2012. aastal nõudis naine kohtult lähenemiskeeldu. Shipman ei elanud juhtumi ajal Delaney ja tema tütrega samas majas.

Thompson ei avalikustanud täpselt, mida tüdruk nägi või uurijatele rääkis. Samuti ei öelnud ta seda, kas tüdruk identifitseeris kallaletungija kui enda isa. „Tüdruk läks vanaema juurde ja ütles, et ema ei ärganud üles,” lausus Thompson.

Shipmanit on varem karistatud peksmise, varguse ja narkootikumide omamise eest.

Allikas: Huffington Post

Foto: http://i.huffpost.com/gen/1446989/thumbs/n-3YROLDTREK-large.jpg?19

Be the first to comment

Leave a Reply