Restoran, kus töötavad vaid identsed kaksikud

Identsed kaksikudKujutage ette, et teid teenindab lauas üks kelner ja ühtäkki näete mõned meetrid eemal teist täpselt samasuguse näo ja riietusega kelnerit. Moskvas näeb restorani nimega „Twin Stars” külastades just sellist olukorda. Nimelt koosneb restorani personal vaid identsetest kaksikutest.

Tänasel päeval on toitlustusmaailma üheks trendiks saamas see, et üritatakse üllatada millegi uuega – kas siis teistsuguse sisustuse, erilaadse toiduvaliku või mõne muu omalaadse „kiiksuga”. Üks selliseid restorane on ka Venemaal Moskvas Pjatninskaja tänaval mõned kuud tagasi uksed avanud restoran nimega „Twin Stars”.

Mis selle restorani siis eriliseks teeb? Muidu on selles restoranis kõik täiesti tavaline, kuid söögikoha erilisus seisneb asjaolus, et kogu restorani personal koosneb identsetest kaksikutest. Toidukoha omanik Aleksei Hodorkovski sõnab naljatades, et nende restoranis einestades hakkavad inimesed nägema kahekordselt ja seda mitte kange vene viina pärast.

Teadaolevalt on tegemist maailmas ainsa sellelaadse restoraniga, kuigi liiguvad ka jutud, et tegelikult asub üks selline ka Ameerika Ühendriikides New York Citys. Omaniku sõnul tekkis tal selline idee siis, kui ta nägi 1960. aastatel valminud filmi, kus üks tüdruk leidis end paralleelsest universumist koos enda identse kaksikuga. Seepärast tekkiski Hodorkovskil idee luua midagi sarnast ka reaalses elus.

Pärast avamist on restorani saatnud suur menu, sest paljud külastajad leiavad, et see on lõbus ja teistsugune. Kuna aga külaliste laudu teenindavad identselt riietatud kaksikud kordamööda, siis tähendab see ka kahekordset jootraha, aga väidetavalt pole keegi selle üle senimaani kurtnud. Küll aga ei läinud alguses eriti hästi identsete kaksikute leidmine, sest mõlemal peab olema eelnev kõrgetasemeline teeninduskogemus. Kuigi otsingust kujunes justkui omaette missioon, sujus kõik lõpuks siiski ladusalt ja restorani omanik sai teostada ühe enda ammustest plaanidest.

Nagu ütlesid ühed õed-kaksikud: „Kui paar identseid kaksikuid on lõbus, siis veel üks paar teeb asja topeltlõbusaks!” Seega justkui ei midagi erilist, ent siiski. Huvitav, kas järgmiseks avatakse kusagil restoran, kus tööpersonaliks on vaid kolmikud?

Allikad: www.foodbeast.com, www.eater.com, www.fandbnews.com,

Foto: www.dailymail.co.uk/i/pix/2013/10/16/article-2463156-18C868C300000578-181_1024x615_large.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply