Salapärane viljaring Californias

Viljaring CaliforniasViljaring, mis üleöö ja saladuslikult ühe California farmi põllumaale ilmus, haihtus sealt sama kiiresti, ent enam mitte nii salapäraselt. Keerukas muster, mis kujutas täpikestega arvutikiipi, avastati Californias asuvalt odrapõllult käesoleva nädala alguses.

Maa omanik Scott Anthony palkas esimese asjana turvamehed, et pätid enda valdusest eemale hoida. Teisipäeva hommikuks lasi mees põllu üles künda.

Pole selge, miks ja kuidas salapärane hiiglaslik muster põllule sai. Müsteeriumi keskseks osaks jäävad mustri keskel olnud täpikesed. Nimelt on pimedate kirjale spetsialiseerunud eksperdid öelnud, et täpikesed tähendavad numbrit 192, mida oli mustril mitu korda kujutatud.

Üks vaatlejatest arvas, et tegemist on tõestusega maavälisest elust. „Ma olen alati valmis sellesse uskuma. Minu jaoks on sellised asjad seotud tulnukatega,” ütles Manuel Madrid.

YouTube’i üles laetud video „Salinas Crop Circle Discovery” näitab, kuidas kaks meest sõidavad sündmuspaiga läheduses, märgates põllul kahtlast rohelist valgust. „See on ju viljaring,” ütleb üks meestest ja jookseb rohelise tule poole.

Viljaringide uurimisega tegelev ühing arvab, et Californias asuva Salinase viljaringi näol on tegemist pettusega. Ühingu liikme Jeffrey Wilsoni sõnul asub viljaring sõiduteele liiga lähedal ning pimedate kirja kujutavad täpid ja YouTube’i video kõigest turundustrikk. „See võib olla reklaam või lõik mõne (dokumentaal)filmi jaoks.” Wilson lisas, et antud viljaring on väga sarnane ühele tööle CircleMakers.org’is, mis on grupp professionaale, kes on viljaringe teinud nii BBC’le, Nike’ile ja History kanalile.

Allikas: Huffington Post

Pilt: http://i.huffpost.com/gen/1540024/thumbs/n-SALINAS-CROP-CIRCLE-large.jpg

Be the first to comment

Leave a Reply