Selline näeb välja Wi-Fi

Selline näeb välja Wi-FiJuhtmevaba Internet – see imeline energia meie ümber, mis ühendab meid inimeste ja veebilehekülgedega üle kogu maailma. Mis siis, kui võiksid traadita Internetti ka näha? Milline see välja näeks? See on küsimus, millele kunstnik Nicolay Lamm on ammu vastata tahtnud. Koos astrobioloog M. Browningu abiga avaldas ta mitmeid kujutisi sellest, kuidas Wi-Fi välja näeks kui see inimsilmale nähtav oleks.

Wi-Fi on lainete kaudu edastatav energiaväli. Lained on teatud kõrgusega, vahemaaga ja reisivad kindlal kiirusel. Wi-Fi lainete vaheline kaugus on lühem kui raadiolainel ja pikem kui näiteks mikrolaineahjul, andes sellega Wi-File unikaalse edasikandumise laineala, mida teised signaalid katkestada ei saa.Käesolevad pildid näitavad idealiseeritud Wi-Fi edastamist lainealal, mis on jagatud erinevateks allkanaliteks – piltidel näidatud eelkõige punase, kollase ja rohelise värvitooniga.

Allikas: http://topinfopost.com/2013/07/28/this-is-what-wi-fi-looks-like

Foto: http://i1.wp.com/3.bp.blogspot.com/-GVNBDrfpKzw/Ue1w0Xk5sfI/AAAAAAABOws/Cji0knBW-yw/s640/visible_wifi_2.jpg?resize=640%2C426

Be the first to comment

Leave a Reply