Sinu maailma suurimad probleemid

Waterislife.com on käima pannud südamliku kampaania, mis võimaldab inimestel, kellel esinevad videos kajastatud probleemid, annetada raha puhta joogivee puuduse all kannatavatele inimestele.

Video pealkiri „First World Problems” on vägagi irooniline. Naljatledes üles ehitatud video räägib läänemaailma inimeste igapäevastest „probleemidest”, mis tegelikkuses on täiesti tühised. Käesolevas videos on näha, kuidas väikesed mustanahalised lapsed nende üle nalja heidavad, samal ajal kui nende endi probleemid on vägagi tõsised. Enamik neist kannatab joogivee puuduse käes ning tänu internetiajastule on meil võimalik vähekenegi seda läänelikku küllust puudustkannatavate inimestega jagada.

Alguses tundub muidugi naljakas, et poiss, kes elab savist kokku klopsitud onnis, räägib sellest, kuidas ta vihkab kui nahkistmel puudub soojendus. Tegelikkuses on see karm reaalsus, sest need inimesed puutuvad igapäevaselt kokku küsimustega elu ja surma üle.

Tore, et inimesed probleemidele tähelepanu koguvad ning püüavad neid kas või annetuste näol lahendada, kuid samas on see probleemi lahendamisest niivõrd väikene osa, et võib-olla see annetuste eest lubatud vesi ei jõuagi seda vajavate inimesteni.

Vaadake videot, naerge, mõelge selle üle ja jagage!

Allikas: http://www.youtube.com/watch?v=fxyhfiCO_XQ&feature=player_embedded

Be the first to comment

Leave a Reply