Sõjad luubi all (3. osa): sõber Terror ja Suur Vend

Tegemist on kolmeosalise seeriaga sõdade tegelikust olemusest. Tõde võib olla jahmatav, kuid tegemist on pildiga, mis on rahva silme eest liiga kaua peidus olnud.

Ajaloo õpikutes on ilusti kirjas, kui laastav oli üks või teine sõda ning kes kõige rohkem kaotas. Varjatuks jääb info, kui suurt kasumite keegi teenis. Meie ajusi on justkui kodeeritud läbi mitmete kooliaastate vältimaks tekkimaks küsimust, kes teenib kõige rohkem sõdadelt ning kes on tegelikult suurim võitja. Meile ei tule pähegi arutada seda väikest, kuid meeletu tähtsusega infokildu. Miks seda tehakse? Kas teatud indiviididele ei meeldi, kui inimesed hakkavad kriitiliselt mõtlema, et miks tegelikult on meil niivõrd palju konflikte? Kas seepärast ei olegi sõdadel lõppu, kuna väike grupp inimesi teenib nende pealt nii suurt kasumit, et inimese reaalsusetaju pole võimeline seda hindama?

Tänapäeval on loodud palju organisatsiooni, mille ülesanneteks on ennetada konflikte. Sellegipoolest on meil neid ikkagi. Konfliktid Lääne-Idas – Lääne-Idas on ühed maailma suurimad naftavarud – ning kevadel tohutut kuulsust saanud Põhja-Korea ja USA, Lõuna-Korea vaheline konflikt. Olgu ära mainitud fakt, et USA ise aitas 2000ndate aastate algul Põhja-Koread tuumarelvadega. Samuti, nagu ekspert Gregory Elich väitis, et USAl oleks vaja Põhja-Korea kukutada, seetõttu et rajada oma sõjabaasid otse Hiina külje alla. Ta lisas, et USAle pole kunagi meeldinud riigid, mis ei rakenda oma majandust võõraste suurkorporatsioonide teenistusse.

 

Läbi ajaloo on elanud palju kuulsaid inimesi, kes on tahtnud maailma valitseda: Aleksander Suur, Julius Caesar, Adolf Hitler ja teised. Ega need inimesed tänapäevalgi välja surnud pole nagu dinosaurused. Neid “maailmavalitsejaid” on ühele kindlale mandrile eriti palju kogunenud. Nad on liitnud ambitsioonid ja nii on sündinud grupp, keda osad armastavad nimetada Suureks Vennaks, osad Globaalseks Eliidiks. Nende põhiline ülesanne on moodustada Uus Maailmakord (ingl New World Order)kus on ühendatud terve maailm, mida juhib käputäis inimesi. See on maailm, kus inimese tarkus ja sõnaõigus on piiratud nii, kuidas mäe otsas olevad dikteerivad. Ei ole mingit võrdsust ega demokraatiat. Nemad on kõige rikkamad ja teised kõik vaesed kui kirikurotid. Kõik on pideva kontrolli all. Nemad võrdlevad ennast kui jumalaid ja rahvast kui lolle kariloomi…

Peab tunnistama, et nad on ajaloos tublid. Nad õppisid eelmistelt maailmavallutajatelt ning rakendasid õpitut, et luu perfektne plaan maailm enda kontrolli alla saamiseks. Mitte kunagi varem pole loodud nii kavalat põlvkondade vahelist salaplaani maailma valitsemiseks. Inimesed ei taipa seda, sest nad lõid nähtamatu ning rahvusetu vaenlase nimega Terror. Igakord, kui rahval tekib kahtlus nende plaanis, helistavad nad sõbrale Terror ja paluvad midagi jubedat korda saata. Rahval tekib hirm ning esialgsed kahtlused on unustatud. Suures hirmus ilmub järsku välja prints valgel hobusel ehk Suur Vend ja päästab rahva kurjuse küüsist. Rahvas ei taha enam kogetut läbida ning palub Suurel Vennal vastu võtta ükskõik mis piirangud/seadused, et ainult nad tunneksid ennast ohutult. Ja siin see ongi – Suur Vend on loonud korduva illusiooni. Perfektne plaan, kus otse inimkonna silme all muudetakse maailm järjest värvitumaks ning vanglalikumaks.

TERE TULEMAST TEGELIKKU MAAILMA!!!

 

Loe esimest osa siit ja teist osa siit.

Autor: Sander Lebreht

Be the first to comment

Leave a Reply