Soodsad koolitarbed – kust leida ja mida valida?

© Getty Images Signature via canva.com
© Getty Images Signature via canva.com

Pastapliiatsid, vihikud, harilikud, guaššid – need on vaid mõned koolitarbed, mida sinu laps vajad. Koolitarvete hulk on suur ja seetõttu ka kulu, mis sinna alla ühe aasta jooksul läheb. Kuidas leida soodsad koolitarbed ja tagada kõik vajalik oma lapse jaoks? Oleme pannud kokku head nõuanded, kuidas leida soodsad koolitarbed ja mida valikul silmas pidada. 

Kuidas leida soodsad koolitarbed?

Säästmine ei ole häbiasi, vaid tark tegu. Selleks, et kulutada vähem, aga saada kõik vajalik, on vaja teada, kust leida soodsad koolitarbed. Meil on sulle hea uudis, sest soodsad koolitarbed on sulle lähemal kui sa oleksid osanud arvata. Hansapost kui ka Kaup24 pakuvad sulle e-poe kaudu suurt valikuid erinevaid kirjatarbeid kui ka kõike muud suurepäraste hindadega. Valikust võid leida soodsad koolitarbed: viltpliiatsid, värvipliiatsid, seljakotid, joonistuspaberid, vihikud, kustukummid ja paljusid teisi tooteid. 

Määra omal soovil hinnavahemik või sordi tooteid alates odavamatest kallimateni ja leia mugavalt kõik soodsad koolitarbed, mis on puudu. Mugavad tootekategooriad aitavad sul valida just neid tootegruppe, mida vajad. Nii hoiad kokku aega kui ka raha ning saad kõik vajalikud soodsad koolitarbed osta ühest kohast.

Teine hea nipp on osta kirjatarbeid sooduspakkumiste ja kampaaniate ajal. Kui võimalik osta kohe natukene rohkem, et järgmiseks korraks, kui taaskorda mõnda koolitarvet on vaja, on need olemas. Ja veel hea ning soodsa hinnaga.

Kolmas soovitus on kasutada ära kõiki kliendiprogramme ja soodustusi. Osta soodsad koolitarbed kasutades mõne e-poe või füüsilise kaupluse preemiapunkte või personaalseid allahindlusi. Ole alati kursis kõikide võimalustega, mille kaudu saad hoida raha kokku.

Soodsad koolitarbed Kaup24-st ja Hansapostist

Kaup24 ja Hansaposti valik on alati ütlemata suur ja lai. Sealt leiab midagi igale maitsele ja vajadusele. Nimeta vaid mõni koolitarve, mida vajad, ja me oleme kindlad, et selle või mõne alternatiivse toote võid e-poest leida.

Telli Stabilo, Disney, Pilot ja teiste brändide tooteid heade hindadega. Sooduspakkumiste korral osta rohkem ja hoia pikas plaanis kokku. Avasta oma lapse lemmiktegelastega vihikud, koolikotid ja muud soodsad koolitarbed. E-poest leiad ka kõik vajaliku tudengitele kui ka täiskasvanutele oma bürootarvete täiendamiseks.

Kuidas valida õiged koolitarbed?

Kui sa täpselt ei tea, millised tarbed tellida, siis küsi oma lapse käest, mis on puudu. Kui sinu laps läheb esimesse klassi, siis saad uurida koolist, mida peaksid enne esimese septembri algust kokku ostma. Tihti saadavad koolid nimekirja koolitarvetest, mida on vaja, ja sina ei pea ratast leiutama. Kui sa ei saanud sellist nimekirja, siis järgmisest nimekirjast leiad mõned asjad, mida võib vaja minna:

  • Riided, jalatsid, kotid: mugav ja ergonoomiline koolikott; kooliriided / -vorm ja spordiriided; vahetus- ja spordijalanõud.
  • Koolitarbed: pinal, värvipliiatsid, harilikud pliiatsid, viltpliiatsid, kustukumm, päevik, ruudulised ja joonelised vihikud, joonlaud, käärid.
  • Kunstitarbed: guaššid, plastiliin, kriidid, pintslid, joonistuspaber.

Leia soodsad koolitarbed igas vanuses lastele e-poest ja hoia targalt raha kokku!