TOP 3 kingiideed noortele

kingiideed: beyblade, hatchimals

Detsembrikuu alguses on paslik alustada kingituste otsimisega enda kallimatele inimestele. Kõike keerulisem on leida põnev kingitus lastele ja noortele – millised on mänguasjad või teised kingisoovid noortelt, see on üks peamisi küsimusi vanematelt, kes hakkavad kingiideid koguma saabuvateks jõuludeks.
Lapsed ja noored on trenditeadlikud ja eelistavad alati asju, mis hetkel on populaarsed üle maailma, et leida parim kink, siis tuleb teada viimaseid trende. Esitleme teile parimad ideed jõulukingitusteks, mis on noorte ja laste seas äärmiselt populaarsed. Nende soovitustega on garanteeritud õige jõulukink!

Esimene koht läheb ülipopulaarsetele näpuvurrudele ehk spinneritele. Spinnerid löövad noorte seas laineid ja on muutunud lausa kohustuslikuks mänguasjaks, mida omada. Spinnerid on algselt loodud inimestele, keda vaevab stress, ärevushäired. Näpuvurrude kasutamine aitab inimesel paremini keskenduda ühele tegevusele ja aitab arendada lapse või täiskasvanu kohalolu. Seega ei ole need mitte lihtsalt mänguasjad, vaid inimese teadvust arendavad esemed, mis aga tänaseks on saanud laiema kasutuse ja tõusnud üheks populaarsemaks mänguasjaks noorte seas.

Spinnerite tootevalik on tohutult lai – turul on kümneid erinevaid spinnerite tüüpe. Garanteerimaks kvaliteetse spinneri ostu, tasub soetada Beybalde spinner. Beyblade müük Eestis on olnud siiani väga populaarne: poest leiab Kerbeus, Roktavor, Spryzen jt Beyblade spinnereid.
Beyblade spinnerid sobivad kõigile alates 8- eluaastast.

Alati õpetatakse, et peab pingutama ja vaeva nägema. Oluline aga ka oskus lõõgastuda ning iseennast poputada. Ja seda peab õppima. Eriti hästi sobib selline aja mahavõtmine pimedasse pühadeaega, kui stressi on ehk tõesti tavalisest rohkem olnud. Hästi läbimõeldud kingituste abil saab puhkamisoskust noortelegi edasi anda.

Näomaskid ja kehakoorijad, et teha üks mõnus kodune spaa-pärastlõuna; juurde hea raamat või põnev film ning maitsvad ja tervislikud snäkid. Suurepärane kingitus, et jätkuvale kooliaastale puhanult vastu minna.

Interaktiivsed Hatchimals munad omavad teist kohta kingiideede nimekirjas. Tegemist on munaga, millest koorub hoolitsemise käigus välja värviline tibu ehk Hatchimal. Seejärel saab tibuga hakata mängima – teda on võimalik õpetada tegema erinevaid asju.
Hatchimalsi muna on täis üllatusi – soetades poest interaktiivse mänguasja, ei tea sa, milline tibu sellest koorub. See on suurim üllatus kõikidele mänguasja omanikele.
Lisaks koorumisele saavad lapsed õpetada mänguasja rääkima, kõndima ja ka tantsima. Hatchimals on interaktiivne ja vahva mänguasi, mis on populaarne üle maailma ja juba tänaseks on Hatchimals müük teinud suuri rekordeid. See on ideaalne kingitus kõigile üle 5-aastastele lastele.

Hea idee on ka valida kõrvaklapid, mille valimise osas on podcast’i episood.

Popsik – uudne mänguasi ja aksessuaar samaaegselt, mis on paljude nutitelefonide kasutajate poolehoiu võitnud. Tegemist on suhteliselt uue tootega, mis on populaarseks saanud tänu Hollywoodi staaridele, kes on avasüli vidina kasutamise üle võtnud.
Popsik on mobiiltelefoni lisaseade, mis võimaldab suure ekraaniga telefoni mugavalt käes hoida ja kergendab seeläbi selle kasutamist: videote vaatamist, tekstisõnumite kirjutamist jms. Popsik on väikene ümmargune vidin, mis paigutatakse mobiiltelefoni taha. Telefoni kasutades hoitakse sõrmedega selle ümbert kinni ja kasutatakse nutiseadet vastavalt vajadusele.
Popsik sobib kõikidele üle 10-aastastele nutitelefonide kasutajatele.

Kingituse valimiseks arvesta, kellele sa selle teed ja millised on tema huvid. TOP 3 ideed on küll populaarsed, kuid kindlasti ei ole need kõikide noorte eelistused. Lähtu kingituse saajast ja üllata sooja ja südamliku kingiga!