USA valitsus: Area 51 on olemas

Area 51 on olemasUSA valitsus tunnistas viimaks salajase sõjaväebaasi Area 51 olemasolu. Sadade lehekülgede pikkune dokument kirjeldab Nevada osariigis asuva baasi loomist. Sõltumata paljudest tõenditest, ei maini dokument midagi, mida võiks seostada tulnukatega.

George Washingtoni Ülikool avalikustas dokumendi U-2 lennuki salajane ajalugu (ingl The Secret History of the U-2), mis teiste seas mainib ka Area 51 olemasolu, kus külma sõja ajal testiti salajasi projekte.

Dokument kirjeldab sõjaväebaasi teket järgmiselt: „Richard Bissell ja kolonel Osmund Ritland lendasid 12. aprillil 1955. aastal üle Nevada osariigi. Nad märkasid ülevalt pikka tasast maandumisraja taolist ala kinnikasvanud Groomi järve ääres.” Pärast maandumist otsustati, et see on ideaalne koht sõjaliste katsetuste läbiviimiseks.

Kuigi USA valitsus tunnistab sõjaväebaasi alles nüüd, teadsid paljud sellest juba varem. Mitmed inimesed on väitnud, kuidas nad on näinud lennumasinaid baasi kohal manööverdamas, mida tuntud aeronautika ei võimalda. Levinuim vandenõuteooria seoses Area 51-ga on, et seal varjatakse ja uuritakse tulnukaid ja nende tehnikat.

Osa infost Area 51 kohta pärineb Robert Scott Lazarilt, kes väidab end olevat töötanud Area 51 naabruses salajasel objektil S4, kus ta uuris tulnukate lennuaparaati, mis kasutas kütusena elementi 115. Kriitikute sõnul ei ole Lazar füüsika vallas pädev ega oma ka tegelikult teaduskraade, mida ta väidab endal olevat.

Kuigi maailmas on veel palju sündmusi ning kohti, mida valitsused tahavad rahva eest saladuskatte all hoida, on tänane avalikustatud informatsioon tähtis sündmus nn „vandenõuteoreetikutele”. Meedia on viimaseid aastaid hulludeks inimesteks pidanud, kuid tänane sündmus näitab, et neil „hulludel” oli õigus kõikide nende aastate jooksul.

Allikas: GizmodoTopInfoPost

Foto: http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSwVJGmmhzVzgEBweUjV-LU1UO3o2jNxoBbPPZvdD3J4m7-i6Rv

Be the first to comment

Leave a Reply