Võimalusterohke kinkekaart meestele

Kinkekaart - Võimalusterohke kinkekaart meestele

Üllata ideaalse kingitusega enda isa, vanaisa, sõpra, abikaasat ja ka kõiki teisi kalleid mehi enda elus! Milline on aga ideaalne kingitus meessoost inimesele? See on kindlasti küsimus, mis kõiki kingituse valimise eel piinab. Kingitus peab kindlasti tulema südamest, heast tahtest ja pakkuma üllatusi ning rõõmu! Võimalusterohke ja paindlike ostudega kinkekaart pakub kindlasti seda kõike. Jah, tõepoolest kinkekaart! Enamjaolt arvatakse, et kinkekaart on mittepersonaalne ja enamasti nö laisa kinkija valik. See aga ei ole enam nii — kinkekaardid on uuesti kogumas populaarsust ja tõusnud kingituste edetabeli tippu.

Küllaltki tüütu on saada kingituseks kinkekaarti, mis kehtib vaid üksikutes esinduspoodides ja kaubamajades või on suhteliselt lühikese tähtajaga. See piirab küllaltki palju kingitud kaardi kasutamist ja vähendab mugavust. Populaarsust koguvad aga hoopiski uuendusliku käsitlusega ja nišši kaubakettide, disainipoodide kinkekaarid — ehk need, mis võimaldavad paindlikke ja mitmekordseid oste. Uskumatult suurte võimalustega on Astri keskuste kinkekaardid meestele — suure valikuga sobivad need ideaalselt kingituseks sinu kallimale inimesele.

Enamik kaubanduskette on tänaseks kinkekaardid ostud muutnud võimalusterohkemaks ja põnevamaks, pakkudes kinkija võimaluse luua ka personaalse kujunduse või sisuga kinkekaarti.

kinkekaardid

Näiteks kehtib Astri kinkekaart mitmes suures Eesti linnas: Tartus, Narvas ja Pärnus, mis tähendab, et sellega saab oste sooritada viies erinevad keskuses —  Lõunakeskuses, Pärnu Keskuses, Astri Keskuses, Fama Keskuses ja ka Tempo Mööblimajas. Kokku teeb see 300 erinevat kauplust ja söögikohta!

Olgu kingituse saaja suur elektroonika huviline, nokitseja, spordifänn või kvaliteetset rõivastust hindav inimene, siis ideaalne valik on Astri poe kettides garanteeritud. Keskustes asuvad suurimad ja tuntuimad kvaliteetset toodangut pakkuvad esinduspoed nagu Bauhof, Sportland, Tiger, Monton jms annavad võimaluse rikkaks kingi valikuks. Kogu kingitud summat ei pea ühe ostuga korraga ära kasutama, Astri poodide kinkekaardid võimaldavad sooritada mitmeid oste erinevatest kauplustest, oluline on vaid jälgida, et kehtivustähtaega ei ületataks.

Lisaks mitmekülgsele kauba valikule sobib ka paindlik Astri kinkekaart naissoost esindajatele, seega annab see omakorda võimaluse naisi meeles pidada ja üllatada.

Tutvu ka sina kinkekaardi erinevate võimalustega ning vali endale sobivas vääringus, mis jääb vahemikku 5-500€, üllatusterohke kingitus, mis on praktiline ja mitmekülgne.